x 

Prázdny košík

Obchodné údaje

Názov firmy: Mgr. Romana Bačková - R-angel

IČO: 50541994

Sídlo: Budýšínska 16, 831 03, Bratislava

bankové spojenie: Tatra banka, a.s.

IBAN: SK6011000000002940029363

SWIFT kód: TATRSKBX

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY PORTÁLU www.foxylady.sk

Úvodné ustanovenia

  • Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej ako „VOP") upravujú práva a povinnosti medzi predávajúcim, ktorým je Mgr. Romana Bačková – R–angel, s miestom podnikania  Budyšínska 82/16, 83103 Bratislava – Nové Mesto, Slovenská republika, IČO 50 541 994, DIČ 1026603325, zapísaná v živnostenskom registri vedenom Okresným úradom Bratislava, číslo živnostenského registra 110-251611 (ďalej ako „Predávajúci“) a kupujúceho (ďalej ako „Kupujúci") pri kúpe tovaru ponúkaného Predávajúcim prostredníctvom elektronického obchodu na internetovej stránke Predávajúceho (ďalej ako „foxylady.sk") a sú neoddeliteľnou súčasťou kúpnej zmluvy uzatvorenej medzi Kupujúcim a Predávajúcim na diaľku prostredníctvom elektronického obchodu na internete (ďalej ako „Kúpna zmluva"). (Predávajúci a Kupujúci spolu ďalej aj ako „Zmluvné strany“).

POUČENIE O UPLATNENÍ PRÁVA SPOTREBITEĽA NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Právo na odstúpenie od zmluvy

Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar. V prípade, ak sa Vám tovary objednané v jednej objednávke dodávajú oddelene, lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar, ktorý bol dodaný ako posledný. V prípade, ak sa dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete posledný diel alebo kus.

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Vyplňte a zašlite tento formulár len v prípade, ak odstupujete od zmluvy, a to na nasledovnú adresu:

Mgr. Romana Bačková – R – angel
Budyšínska 82/16
83103 Bratislava – Nové Mesto
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Spôsob platby

Pri nákupe tovaru cez internetovú stránku máte možnosť úhrady viacerými spôsobmi:

• úhrada na mieste v hotovosti (v prípade osobného odberu)
• na dobierku
• bankovým prevodom/vkladom na účet 

Na dobierku

Platba a doručenie na dobierku sú možné iba na území Slovenskej republiky. Objednávku zaplatíte pri jej doručení na adresu alebo vyzdvihnutí na pošte.

Poštovné a balné je v obidvoch prípadoch 4,00 EUR; pri nákupe nad 60,00 EUR ho máte úplne zadarmo.

Bezhotovostná platba prostredníctvom služieb elektronického bankovníctva:

PayPal

Bankový prevod/vklad na účet: Tatra banka, a.s., IBAN: SK6011000000002940029363, SWIFT kód: TATRSKBX

Úhrada na mieste v hotovosti 
V prípade, že si tovar objednaný cez internet želáte prevziať aj zaplatiť osobne, môžete ho uhradiť na mieste v hotovosti


Spôsob dopravy/prevzatia tovaru
Tovar objednaný prostredníctvom internetovej stránky www.foxylady.sk vám môže byť doručený viacerými spôsobmi:

• prostredníctvom služieb Slovenskej pošty – doručenie na poštu/na adresu
• kuriér Slovenskej pošty
• osobný odber – neuhradený/uhradený vopred

Doručenie na poštu alebo na adresu
Ak si pri objednávke zvolíte spôsob dopravy “doručenie na poštu” alebo “doručenie na adresu,” bude vám objednávka doručená prostredníctvom služieb Slovenskej pošty. Poštovné a balné je v obidvoch prípadoch 4,00 EUR. Pri nákupe nad 40,00 EUR ho máte úplne zadarmo.

Doručenie NA POŠTU
Pri tomto spôsobe dopravy bude váš balíček uložený priamo na pošte. V prípade, že ste objednávku platili dopredu, zásielku si jednoducho len prevezmete. Ak ste si objednali tovar na dobierku, pri prevzatí platíte celú sumu – cenu za objednaný tovar spolu s poštovným a balným.

Doručenie NA ADRESU
Pri tomto spôsobe dopravy vám balíček prinesie poštár na vami uvedenú adresu. V prípade, že vás nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pošte. Ak ste objednávku platili dopredu, zásielku stačí prevziať. Ak ste si objednali tovar na dobierku, pri prevzatí platíte celú sumu – cenu za objednaný tovar spolu s poštovným a balným.

Kuriérska služba Slovenskej pošty
Poplatok za doručenie kuriérom Slovenskej pošty je 5 EUR a je zarátavaný do celkovej ceny objednávky v prípade, že si zákazník zvolí tento spôsob dopravy. Pri nákupe nad 40,00 EUR máte doručenie kuriérom Slovenskej pošty úplne zadarmo.

Objednávka je doručovaná kuriérskou službou najneskôr do 2 dní od odovzdania zásielky kuriérskej službe Slovenskej pošty. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný prostredníctvom e-mailu alebo sms správou. O presnom čase doručenia zásielky informuje zákazníka priamo kuriér Slovenskej pošty.

Služba doručenie kuriérom sa dá využiť len cez pracovné dni. V prípade, že objednávku so spôsobom doručenia kuriérom zadáte cez víkend alebo počas sviatku, bude expedovaná nasledujúci pracovný deň, ktorým začne zároveň plynúť dvojdňová lehota na doručenie.

Osobný odber
Ak si pri objednávke zvolíte spôsob dopravy “osobný odber,” môžete si tovar vyzdvihnúť v sídle podnikania: Budyšínska 16, 831 03, Bratislava. Tento spôsob rezervácie a dodania tovaru nie je spoplatnený.

Platba je možná v hotovosti na mieste pri prebraní tovaru, alebo vkladom na účet vopred alebo ak tovar dopredu zaplatíte bezhotovostne prostredníctvom služby PayPal.

Ak si objednávku neprevezmete do 5 pracovných dní, bude automaticky stornovaná.
V prípade, že si želáte predĺžiť dobu rezervácie vašej objednávky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Obsah objednávky je možné na mieste pred zaplatením zmeniť alebo doplniť. Ak si nemôžete prísť prevziať tovar osobne, dajte nám vedieť e-mailom, kto miesto vás objednávku prevezme. Zaistíme tak, že sa tovar dostane do správnych rúk.

Pozri tiež ...

tukan

Pozrite si ponuku detských batikovaných tričiek so zvieracími motívmi Jašter, Tukan, Tiger či Vlk ... 

Zistiť viac

BATIKA EDÍCA